Zwycięstwo SPR Oleśnica!

W sobotę zawodnicy SPR SLV GROUP Oleśnica pewnie pokonali na wyjeździe zespół UKS-u Hagard Strzałkowo.

Od pierwszych minut oleśnicki zespół narzucił swój styl gry i już po trzech minutach prowadził 3:0. Szkoleniowiec gospodarzy Maciej Leżała szybko poprosił o przerwę na żądanie, która jednak nie odmieniła gry jego drużyny. SPR konsekwentnie powiększał przewagę i był niezwykle skuteczny w ataku, a na przerwę schodził z zapasem 11 bramek. W pierwszej połowie najlepiej celownik miał ustawiony Marcin Przyszlak, zdobywca 6 bramek.

Pierwsze minuty drugiej połowy to gra bramka za bramkę i cztery trafienia z rzędu Mateusza Mąkoszy w barwach SPR-u. Ostatni kwadrans to już zupełna dominacja oleśniczan i dorzucanie kolejnych bramek i mimo tego, że dwie ostatnie bramki w meczu rzucili gospodarze to tylko poprawili delikatnie wynik, który jednoznacznie odzwierciedla różnicę w jakości obu drużyn.

Jedynym negatywnym wydarzeniem tego meczu jest kontuzja Jakuba Lisowskiego, któremu klub życzy szybkiego powrotu do zdrowia. Kolejne spotkanie SPR SLV Group Oleśnica rozegra również na wyjeździe, ze Spartakusem Buk w sobotę o godz. 20.

UKS Hagard Strzałkowo 24:41 SPR SLV Group Oleśnica

UKS Hagard Strzałkowo: Kaczmarek 4, Mikołaj Lange 1, Górecki 2, Nawrocki 9, Bagrowski 2, Michalak, Grabowski 3, Marcel Lange 2, Walczak, Marciniak 1, Rogalski, Krzyżaniak
SPR SLV GROUP Oleśnica: Letki, Stańczuk - Piłat 2, Kumejko 3, Grela 1, Niczypor 2, Przyszlak 10, Mąkosza 10, Kowalski, Lisowski 1, Kiebus 1, Gołąb 4, Matyja 6, Chmieliński 1
Kary:
UKS Hagard Strzałkowo (10 min): SPR SLV Group Oleśnica (4 min).

red./

źródło: SPR Oleśnica/

Horoskop

licznik odwiedzin

385973
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors