Znasz swoją grupę krwi? Zapisana jest w niej prawda o tobie

Znasz swoją grupę krwi? To dobrze, bo każdy powinien ją znać. Wiedza na temat tego, jaka jest twoja grupa krwi, może uratować kiedyś życie tobie lub komuś innemu.

Bez znajomości grupy krwi nie sprawdzisz też, jakie cechy osobowości ci się przypisuje. Wiesz już, co trzeba? Pora poznać prawdę o sobie. Oczywiście potraktuj to jak zabawę.

Jeśli masz grupę krwi A, jesteś pracowity i kreatywny. Wykazujesz się sprytem, ale kiedy przychodzi do podejmowania decyzji, jesteś ostrożny i analizujesz wszystkie możliwości. Jesteś osobą dobrze zorganizowaną. Lubisz, kiedy wszystko jest na swoim miejscu. Masz w sobie wiele z perfekcjonisty. Jesteś uważny i konsekwentny we wszystkim, co robisz. Przestrzegasz zasad.

Jesteś osobą, która łatwo się stresuje. Bywasz zbyt uparty. Niektórzy dodadzą też, że zbyt wrażliwy, a czasem po prostu pesymistycznie nastawiony. Bywasz też zarozumiały. Zwykle zachowujesz swoje uczucia i myśli dla siebie. Otwierasz się tylko przed tymi, którym ufasz. Sam jesteś osobą lojalną, godną zaufania. Gdy ktoś ci się z czegoś zwierzy, zatrzymujesz to dla siebie i nie zdradzasz pierwszej napotkanej osobie.

Osoby z grupą krwi A Rh- są bardziej temperamentne. Szybko tracą panowanie nad sobą. Łatwo też dają się zwieść. Osoby z grupą krwi A Rh+ sprawdzą się w roli szefów.

Ciekawostka: najczęstszą grupą krwi w Polsce jest A Rh+.

Grupa krwi "B"

Jesteś osobą żądną przygód, otwartą na nowe doświadczenia. Masz bujną wyobraźnię. Szybko podejmujesz decyzje. Bywasz nieodpowiedzialny, lekkomyślny, niedojrzały, nieobliczalny, leniwy. Nie lubisz, gdy ktoś mówi ci, co masz robić, i niemal od razu się buntujesz.

Nie spieszysz się, nie stresujesz. Działasz we własnym tempie, ale gdy już coś zaczniesz, uważasz, że musisz to doprowadzić do końca. Przez to zaniedbujesz wszystko inne.

Niechęć do współpracy i egoizm, który lubi dać o sobie znać, sprawiają, że wielu ludzi trzyma się od ciebie z daleka. Ale ci, co poznali cię bliżej, wiedzą, że masz też wiele dobrych cech.

Osoby z grupą krwi B Rh+ są bardziej emocjonalne, ale też bardziej przywiązują uwagę do relacji. Osoby z grupą B Rh- częściej osiągają sukcesy.

Grupa krwi "0"

Jeśli masz grupę krwi 0, jesteś przebojowy, odważny, towarzyski, pewny siebie i zdeterminowany. Jesteś odporny na przeciwności losu. Kierujesz się intuicją. Masz wielkie cele i pracujesz, by dopiąć swego. Jesteś oddany swojemu rozwojowi. Nie zajmują cię błahostki - oczami wyobraźni widzisz to, co czeka cię na końcu drogi. Dostrzegasz jasne strony sytuacji. Szklanka jest dla ciebie zawsze do połowy pełna.

Osoby z grupą 0 Rh+ są mniej otwarte na nowe doświadczenia. Nieprzewidywalność u osób z grupą 0 Rh- może być zarówno ich zaletą, jak i wadą.

Grupa krwi "AB"

Uważa się, że osoby o grupie krwi AB mają coś z osób o grupie krwi A i tych o grupie krwi B.

Jeśli twoja grupą krwi jest grupa AB, jesteś osobą charyzmatyczną i dyplomatyczną. Dla wielu stanowisz zagadkę. Jesteś powściągliwy i krytyczny. Myślisz racjonalnie. Z łatwością dostosowujesz się do każdych warunków. W kontaktach z innymi ludźmi starasz się wykazywać empatią, ale bywasz dwulicowy. Łatwo pogubić się w tym, co naprawdę myślisz.

Bywasz zapominalski i niezdecydowany.

Masz AB Rh+? Jesteś osobą upartą. Trudno cię przekonać do zmiany zdania. Masz AB Rh-? Trudno ci uwierzyć w dobre intencje innych ludzi.

 

red./

źródło: zdrowie.interia.pl/

Horoskop

licznik odwiedzin

313175

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors