Zmiany z platformą Legimi – oleśnicka biblioteka informuje

Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja, od stycznia 2017, zapewnia zarejestrowanym Czytelnikom dostęp do platformy Legimi na dany rok kalendarzowy. Z roku na rok liczba wielbicieli książek elektronicznych czyli popularnych e-booków i audiobooków przybywa. Tylko na 2022 rok biblioteka wydała 441 kodów! Ale za każdym pozytywnym trendem niestety przychodzą też pewne ograniczenia…

Limit stron (bo tak rozliczani jesteśmy z pakietu, który dla Państwa zapewniamy) zaplanowany na rok 2022 został zrealizowany na… 97,60%. Wg analiz i średniego zużycia stron przez Czytelników z Oleśnicy (5870 stron dziennie) nasz obecny limit zostanie osiągnięty za ok. 4 dni.

Oznacza to, że do momentu otrzymania środków z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, Państwa dostęp do aplikacji może w najbliższych dniach zostać ograniczony. Kody nie tracą ważności ale niestety, do odwołania, stracą Państwo dostęp do cyfrowego księgozbioru Legimi.

O zmianach będziemy informować na bieżąco, a na ten moment zapraszamy do naszych placówek po tradycyjną książkę w formie papierowej, a wielbicieli audiobooków zapraszamy po zbiór dostępny w Fonotece w Bibliotece „Pod Pegazem”!

Informujemy także, że po pobraniu kodu PIN, mogą Państwo alternatywnie korzystać z e-booków dostępnych na platformie IBUK Libra!

Z góry przepraszamy za utrudnienia!

 

 

źródło: UM Oleśnicy/

Horoskop

licznik odwiedzin

337962

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors