Zapraszamy dziś na Oleśnicką Rolkę Nocą 2022!

Dziś z parkingu przy Lidlu wystartuje Oleśnicka Rolka Nocą 2022. Publikujemy komunikat organizatorów.

Kolejny NightSkating 27.08.2022 od godz. 18.00 parking Lidl. Motywem przewodnim tegorocznego nocnego przejazdu jest ZIELONE ŚWIATŁO. Chcemy, aby w naszym przejeździe dominował zielony kolor nadziei i światło - interpretacja tego i konfiguracja dowolna niewykluczona nagroda dla najlepszego pomysłu. Pokazy i konkursy z nagrodami poprowadzone przez Grzegorz Lange dla rolek i hulajnóg.

O 20.00 ruszamy w miasto w barwnym, głośnym i oświetlonym korowodzie - jadą rolki, rowery - BajkStajl, Uniwersytet III wieku i wszystkie chętne jednoślady, wrotki, hulajnogi i kto jeszcze będzie z nami to się okaże na miejscu.

NightSkating to również w naszym przypadku impreza o charakterze integracyjnym. Łączymy już ze sobą osoby o różnych upodobania, jeżeli chodzi o sprzęt sportowo-rekreacyjny, łączymy pokolenia, ale zachęcamy również do udziału w tej imprezie osoby z niepełnosprawnościami, które w majowej odsłonie Oleśnickiej Rolki pokazały, że POTRAFIĄ być i także pomagać, będzie z nami ryksza BAJKSTAJL-owa a w niej jest miejsce przygotowane dla osoby niepełnosprawnej z opiekunem. Zapraszamy i prosimy o kontakt w tej sprawie.

Prosimy o zabranie ze sobą najważniejszego KASKU, znajomych i oraz pełnego plecaka dobrego humoru. Ze swej strony gwarantujemy wiatr we włosach i dobrą zabawę - informuje "Oleśnica na Rolkach".

 

źródło: "Oleśnica na Rolkach"/