Zaginał 15 latek. Może ktoś wie, gdzie przebywa

Oleśniccy policjanci poszukują 15 - letniego Wiktora Pokorzyńskiego. Młody mężczyzna w dniu 22 maja opuścił miejsce zamieszkania. Policja apeluje o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej osoby.

Policjanci prowadzą intensywne poszukiwania zaginionego nastolatka, który wyszedł z mieszkania w Oleśnicy, nie informując o tym swojej rodziny. Ostatni kontakt z zaginionym rodzina nawiązała telefonicznie w dniu 23 maja.

Wiktor Pokorzyński
wiek 15 lat
wzrost około 175 cm
szczupłej budowy ciała
oczy koloru niebieskiego
włosy czarne, krótko ścięte
broda krótko przystrzyżona
brak wąsów

W dniu zaginięcia ubrany był w czarną koszulkę lub bluzę z kapturem, spodnie czarne dresowe, buty sportowe koloru białego.

Apelujemy o przekazywanie wszelkich informacji dotyczącej osoby zaginionej do oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy pod numerem tel. 47 872 62 00 bądź pod numer alarmowy 112.

 

red./

źródło: KPP Oleśnica/