Zadecyduj o bibliotece!

Oleśnicka Biblioteka Publiczna informuje o ankiecie.

"Jak niejednokrotnie wspominaliśmy, nasza biblioteka dostała się do 5. rundy Programu Rozwoju Bibliotek. Do tej pory braliśmy udział w wielu ciekawych szkoleniach, ale teraz nadszedł moment, w którym Państwa zaangażowanie jest niezbędne.

Jednym z najważniejszych kroków w całym programie jest diagnoza lokalna, czyli badanie, czego użytkownicy biblioteki i mieszkańcy miasta oczekują od biblioteki - jakie potrzeby nasza instytucja zaspokaja, ale także co więcej moglibyśmy dla naszej społeczności zrobić. Szczególnie chcielibyśmy skupić się na dopasowaniu lub stworzeniu nowej oferty dla młodzieży i młodych dorosłych.

Dlatego postanowiliśmy udostępnić krótką ankietę. Każdy z Państwa może ją wypełnić i w ten sposób udzielić nam informacji, które będą dla nas cenną wskazówką w ulepszaniu Biblioteki. Wspomnianą ankietę mogą wypełnić Państwo online pod linkiem: https://forms.gle/njGP3jwXweuJ1SHH8

Drugą opcją jest uzupełnienie ankiety w formie papierowej w Bibliotece, pobierając ją w dowolnej agendzie i oddając bezpośrednio bibliotekarzowi lub wrzucając do kartonu, widniejącego na zdjęciu, w holu głównym Biblioteki przy ul. M Reja 10"- informuje oleśnicka Biblioteka Publiczna.

 

red./

źródło: OBP/

Horoskop

licznik odwiedzin

374101

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors