Wypadek samochodu i rowerzystki. Pilnie wezwano służby i LPR

Na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i 11 Listopada w Oleśnicy doszło do wypadku samochodu i kierującej rowerem. Jedna osoba jest poszkodowana.

Dzisiaj około godziny 16:40 w obrębie skrzyżowania ulic 11 Listopada i Mickiewicza w Oleśnicy doszło do wypadku. Uczestniczył w nim samochód i rowerzystka. Osoba jadąca rowerem odniosła obrażenia ciała. - Na jezdni jest dużo krwi - relacjonuje nam przejeżdżający tamtędy kierowca.

Na miejsce wezwano policję i karetkę pogotowia ratunkowego. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. W okolicy występują utrudnienia w ruchu. Natomiast śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego lądował na pl. Zwycięstwa. Ma zabrać poszkodowaną kobietę do szpitala.

AKTUALIZACJA, godz. 17:48

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 71-letnia rowerzystka jechała od strony ulicy Mickiewicza. Ominęła stojące w korku pojazdy i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy bmw. Wtedy doszło do zderzenia obu pojazdów - relacjonuje sierż. sztab. Karolina Walczak z oleśnickiej policji. Kierowca samochodu był trzeźwy.

red./

źródło: KPP Oleśnica/

Horoskop

licznik odwiedzin

374111

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors