Wspólna zabawa i integracja w Zespole Placówek Specjalnych

Festyn rodzinny, dedykowany uczniom i ich rodzinom, odbył się w Zespół Placówek Specjalnych w Oleśnicy. Była to okazja do wspólnej zabawy i integracji.

Jak co roku, festyn obfitował w wiele atrakcji. Były dmuchańce, pokaz strażackiego sprzętu, pokaz pierwszej pomocy wraz z psem ratownikiem, malowanie twarzy, zabawa z alpakami, ogromne bańki mydlane, fotobudka z przymrużeniem oka, mecz piłki nożnej, a wszystko to przy świetnej muzyce i tańcach. Można też było spróbować wypieków, ciast i ciasteczek, waty cukrowej, lodów włoskich, popcornu i kiełbasek z grilla.
Festyn rodzinny był zwieńczeniem realizowanych akcji „Słodkich piątków” i kiermaszów świątecznych, z których zebrane środki sfinansowały w całości to wydarzenie.
W tym roku zaproszenie przyjęły: starosta Wioletta Efinowicz oraz naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Małgorzata Iwańska, które uczestniczyły w zabawie i obdarowały uczniów słodkościami. Dyrektor Danuta Aulich podziękowała rodzicom, wychowawcom, nauczycielom i wszystkim pracownikom placówki za ogromne zaangażowanie w organizację festynu i życzyła wspaniałej zabawy.


 

red./

źródło: Starostwo Powiatowe w Oleśnicy/

Horoskop

licznik odwiedzin

370489

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors