Właściciel warsztatu chce wyciągnąć konsekwencje wobec dręczyciela zwierząt

Właściciel oleśnickiego warsztatu zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec zwyrodnialca, który zabił kunę. 

W sieci krąży wideo na którym widać, jak ludzie znęcają się nad kuną. Zwierzę zostało zadeptane. Nagranie miało być pierwotnie zaprezentowane w aplikacji Snapchat rzekomo przez osobę z Oleśnicy.

- Na screenach i filmach widać jak chłopaki zabijają kunę depcząc po niej i świetnie się przy tym bawiąc. Może komuś uda się ich namierzyć. Oleśnica, dolnośląskie - napisała jedna z użytkowniczek platformy X. W tej sprawie internauci na własną rękę próbowali ustalić tożsamość osób z nagrania.

Okazało się, że sytuacja faktycznie miała miejsce w warsztacie samochodowym w Oleśnicy. Jej uczestnikami byli uczniowie miejscowej zawodówki, szkolący się na mechaników. Głos w tej sprawie zabrał właściciel firmy. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec głównego sprawcy. - Na poniedziałek zostali wezwani rodzice wraz ze zwyrodnialcem. Konsekwencje tego czynu będą adekwatne do cierpienia zwierzaka, mimo że kuny robią nam bardzo duże zniszczenia, nie zasługują na cierpienie. Jeszcze raz mogę tylko przeprosić - oświadczył.


 

źródło: olesnicainfo.pl/

Horoskop

licznik odwiedzin

370497

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors