Wilcza Piątka. Bieg na 15. urodziny KB Lupus.

KB Lupus Oleśnica podsumowuje bieg "Wilcza Piątka".

"Jesteśmy tuż po biegu Wilcza Piątka, zorganizowanym na 15 urodziny Klubu. Na imprezie przywitała nas dość niska temperatura i bardzo dużo chmur, z których momentami lekko padało. Rozpaliliśmy ognisko, żeby można było się przy nim ogrzać. Płonące ognisko wspaniale wpisywało się w klimat leśnego biegu.

Rozgrzewkę przed biegiem poprowadziła nasza koleżanka Marta Jankowska, dając nam niezły wycisk. Bieg ten był doskonałym zwieńczeniem kończącego się właśnie sezonu biegowego i taką naszą wisienką na torcie. Jak się okazuje, nie było łatwo ją skonsumować, bo bieg był naprawdę wymagający. Trasa przebiegała w lasach między Białym Błotem a Malerzowem.

Nasze lokalne lasy też potrafią dać się we znaki biegaczom. Sama trasa obfitowała w wymagające podbiegi i crossowe urozmaicenia typu gałęzie, korzenie i błoto. Kto biegł, ten wie, że trasa mająca 5 km nie bez powodu nazywana jest również Pętlą Kata – na samym końcu trasy znajduje się ostra górka, dodatkowo posiadająca podejście z piasku – nie jest łatwo ją pokonać. Dobrze, że za nią już tylko kilkanaście metrów i jest meta. Po biegu na wszystkich czekał posiłek regeneracyjny oraz kawałek urodzinowego tortu, zrobionego przez naszą koleżankę klubową Agnieszkę Wałaszek. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy brali udział w biegu oraz serdecznie gratulujemy, a szczególnie zwycięzcom. Chcieliśmy jeszcze podziękować Lasom Państwowym, Leśniczemu Krzysztofowi Onyśko, Dorocie Furgał i dwóm Wolontariuszkom, Służbom Ratowniczym z Oleśnicy oraz sponsorom" - informuje KB Lupus Oleśnica.

 

red.

źródło: KB Lupus Oleśnica/

Horoskop

licznik odwiedzin

337965

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors