Wesprzyj rehabilitację Radosława Drohomireckiego 1,5% swojego podatku!

Kierowca Poczty Polskiej prosi o wsparcie w celu sfinansowania rehabilitacji po wypadku.

Jeżeli możecie, wesprzyjcie moje leczenie 1,5% podatku lub wpłaćcie na zrzutkę.

W rubryce WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1.5% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP) należy:
• Wpisać numer KRS: 0000270809
• Obliczyć kwotę 1,5%
W rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE (bardzo ważne!) należy:
• Wpisać nazwisko oraz numer członkowski nadany przez Fundację – Drohomirecki, 15905
Z góry dziękuję za wsparcie.
Liczymy również na wpłaty na 
Każda złotówka w obecnej sytuacji jest dla nas na miarę złota ?“.

20.01.2021r wieczorem Radek jak co dzień wyszedł do pracy. Nic nie zapowiadało, że jednak już z niej nie wróci. W drodze powrotnej ok. godz.. 2 w nocy na trasie, którą jechał w okolicach Leszna zdarzył się bardzo poważny wypadek. Doszło do zderzenia dwóch samochodów, którego jednym z kierowców był Radek. Strażacy wezwani na miejsce zdarzenia byli zmuszeni wycinać go ze zmasakrowanego samochodu.

Radek został przywieziony do Szpitala w Lesznie i od razu poddany był operacji ratującej życie. Doznał bardzo poważnego uszkodzenia rdzenia kręgowego. Miał krwotok wewnętrzny, złamane żebra i straszne obrażenia głowy. Prawie stracił oko. Na szczęście lekarzom po długiej operacji udało się je uratować. Po tygodniu został przewieziony do szpitala rehabilitacyjnego w Górznie gdzie był rehabilitowany, ale nie trwało to długo, ponieważ okazało się że ma pozytywny wynik Covid. Został przewieziony do szpitala zakaźnego w Rawiczu, gdzie przebywał 10 dni. Po tym czasie postaraliśmy się, aby był już coraz bliżej domu. Został przewieziony do szpitala rehabilitacyjnego w Czadrowie. Rehabilitacja pomału przynosi pozytywne efekty, ale lekarze mówią, że potrzeba jeszcze dużo czasu, aby stan się poprawił Czeka go nauka nowego życia, które przez najbliższe miesiące będzie wiódł na wózku inwalidzkim. Lekarze dają nadzieję na powrót do częściowej sprawności. Przed nami bardzo długi proces mozolnej rehabilitacji, aby Radek choć częściowo mógł zacząć samodzielnie funkcjonować. Tak bardzo chcemy, by mógł wrócić do swojego ulubionego buszkraftowania i podróżowania żeby mógł na nowo zacząć cieszyć się życiem.

Po trzech miesiącach pobytu w szpitalach zostaje wypisany do domu. Już dziś wiemy, że rehabilitacje Radka będą bardzo długa i bardzo kosztowna. Musimy też w pełni przystosować nasze mieszkanie, aby Radek mógł się w nim swobodnie poruszać na wózku. Potrzebujemy środków na domową rehabilitację oraz leki, aby Radek jak najszybciej wrócił do sprawności.

Dlatego prosimy o pomoc. Za każdą nawet najmniejszą wpłatę z góry bardzo dziękujemy“.

LINK DO ZRZUTKI

 

red./