Wakacyjne Kino Plenerowe w Oleśnicy

- Kolejny raz zapraszamy miłośników kina na filmowe seanse z cyklu Wakacyjne Kino Plenerowe - informuje MOKiS.

Harmonogram Wakacyjnego Kina Plenerowego:

5 sierpnia 2023 o godz. 20:30 - Proxima
19 sierpnia 2023 o godz. 20:00 - Borg McEnroe
26 sierpnia 2023 o godz. 20.00 - Nie ma mowy!

Opisy filmów:

"Proxima"

Jest to niemiecko-francuska produkcja w reżyserii Alice Winocour. Główna bohaterka to Sara - astronautką, która jako jedyna kobieta bierze udział w wyczerpującym szkoleniu Europejskiej Agencji Kosmicznej.
I choć jej marzenie o wyprawie na księżyc to wydaję się być życiowym priorytetem, to jednak na planecie Ziemia powstrzymuje ją miłość do córki, czy wszechobecna szowinista niechęć kolegów do planów podboju kosmosu przez kobietę.

"Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem"

Historia turnieju życia najwybitniejszych tenisistów wszech czasów. Rządzili na kortach, a ich pojedynki przeszły do historii tenisa. Bjoern Borg i John McEnroe mierzyli się ze sobą 22 razy - każdy z nich wygrał 11 spotkań.

"Nie ma mowy!"

Romantyczna komedia o przeciwieństwach, które się przyciągają i o wrażliwości, która potrafi połączyć dwa bieguny, z Jasonem Sudeikisem i Rebeccą Hall w rolach głównych.

Aktualizacja

- W związku z prognozowanymi złymi warunkami pogodowymi projekcja filmu "Proxima" w ramach Kina Plenerowego planowana na sobotę 5 sierpnia w Amfiteatrze nad stawami miejskimi zostaje przeniesiona na czwartek, 17 sierpnia. Pokaz odbędzie się o godz. 20.30 w Amfiteatrze nad stawami miejskimi - informuje MOKiS.

 

red./

źródło: MOKiS/

Horoskop

licznik odwiedzin

316894

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors