Uwaga na zboczeńca!

Policja otrzymała zgłoszenie o zboczeńcu, który grasuje w okolicy Spalic i Sokołowic. Niedawno szedł za kobietą i się onanizował. Okoliczni mieszkańcy powinni zachować ostrożność.

Do tego bulwersującego zdarzenia doszło w niedzielę, 3 lipca około godziny 15:45 w okolicach Gęsiej Górki, na styku Spalic i Sokołowic w gminie Oleśnica.

- Po jednej stronie są domy, a po drugiej rośnie lasek. Nie jest gęsty, często spacerują po nim ludzie z psami, lubią go też rowerzyści. Bawią się tam również dzieci - mówi jedna z okolicznych mieszkanek.

Za członkinią jej rodziny, która wybrała się na spacer niespodziewanie zaczął iść nieznany mężczyzna, który miał ściągnięte spodnie. Jedną ręką trzymał rower, a drugą się onanizował. - Mama uciekła i zadzwoniła na policję. Ale jak już przyjechali, to nikogo już nie znaleźli w lesie. Powiedziano jej, że to już drugie takie zgłoszenie związane z tym człowiekiem - słyszymy.

- Myślę, że trzeba to nagłośnić, bo nie wiadomo, jakie intencje ma ekshibicjonista. Może trafić na któreś z dzieci - ostrzegają mieszkańcy. Nasza redakcja poznała też rysopis zboczeńca. To mężczyzna w wieku około 40-50 lat. Ma ciemne włosy, jest wysoki i szczupły.

- Policjanci pojechali na miejsce, ale nikogo takiego nie zastali - powiedziała nam st. sierż. Karolina Walczak z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy. Zachęca jednocześnie okolicznych mieszkańców do zachowania ostrożności, a o każdym takim przypadku należy powiadomić mundurowych, dzwoniąc na numery alarmowe 997 lub 112.

 

KPP Oleśnica/

Horoskop

licznik odwiedzin

374195

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors