Urząd Wojewódzki zaprasza wszystkich rodziców z dziećmi do wspólnej Gry miejskiej ,,Przygoda z Tatą” już w tą niedzielę, tj. 18 czerwca!

Głównym celem wydarzenia jest podkreślenie jak ważna jest rola Ojca w wychowaniu dziecka aby stało się ono w przyszłości szczęśliwym dorosłym. Przedsięwzięcie promuje pozytywny wizerunek ojca i zachęca szczególnie tatusiów do uczestnictwa ze swoimi dziećmi w atrakcjach, które zostały przygotowane na ten dzień.

W programie zaplanowano grę terenową, festyn i mnóstwo atrakcji dla dzieci w każdym wieku. Będą konkursy, dmuchany zamek, malowanie twarzy, program sceniczny z balonami, możliwość zwiedzenia wozu strażackiego oraz wiele innych wspaniałych niespodzianek. Przewidzieliśmy także koncert Alicji Janosz. Do wspólnego świętowania jest zaproszony każdy!

Wszystkich zainteresowanych wspólną grą zachęcamy do zapisów na stronie www.przygodaztata2023.pl, dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Spotkajmy się 18 czerwca o godzinie 12:00 przy pl. Powstańców Warszawy 1 we Wrocławiu!
Do zobaczenia!

 

red./

źródło: DUW/

Horoskop

licznik odwiedzin

339733

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
nowinkiolesnickie.pl – Dostarcza lokalne informacje z powiatu oleśnickiego jak również patronuje medialnie wydarzenia kulturalne, sportowe, imprezy, koncerty itp. Na naszym portalu, możesz umieścić swoją reklamę kontaktując się z nami poprzez formularz kontaktowy lub powiadomić nas o bulwersującej Cię sprawie. | Magazine 7 by AF themes.