Tajemnice Dolnego Śląska i Oleśnicy już wkrótce w History Channel!

Już wkrótce na antenie History Channel zobaczymy serial pod tytułem "Tajemnice Dolnego śląska", gdzie zostanie pokazana m.in. Oleśnica. Stacja podała, kiedy ruszy jego emisja.

- Kilka ujęć z planu filmowego na Zamku Książęcym w Oleśnicy. Produkcja filmowa powstaje na zlecenie History Channel - informowało w maju Centrum Kształcenia i Wychowania OHP, które zarządza zabytkowym obiektem. Realizowano zdjęcia m.in. z czarownicą.

- Mogę już oficjalnie ogłosić ruszamy z drugim sezonem serialu telewizji HISTORY Channel "Tajemnice Dolnego Śląska" - poinformował Łukasz Kazek - prowadzący program i popularyzator historii.

- Po ogromnym sukcesie programu „Dolny Śląsk: Zaginione skarby” w październiku na antenie History Channel zobaczymy „Tajemnice Dolnego Śląska”. Ta produkcja cieszy mnie tym bardziej że na ekrany powraca Łukasz Kazek – człowiek o ogromnej wiedzy i charyzmie. Łukasz jest doskonałym przewodnikiem i storytellerem, a historie przedstawiane w programie prezentuje z niezwykłą pasją - mówiła Agnieszka Kubiak, dyrektor ds. lokalnych produkcji i kreacji w A+E Networks.

Premiera programu „Tajemnice Dolnego Śląska” w History Channel odbędzie się we wtorek, 24 października o godz. 21. Nie wiadomo jedna, kiedy dokładnie zobaczymy odcinek z Oleśnicy, ale kolejne będą emitowane we wtorki o stałej porze.

 

red./

Horoskop

licznik odwiedzin

386023
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors