Sukcesy młodzieżowych drużyn Akademii Piłkarskiej Oleśnica

Młodzieżowe drużyny Akademii Piłkarskiej Oleśnica doskonale radzą sobie w zmaganiach ligowych. Przypomnijmy, że w tym roku APO utworzyła grupę Juniora Młodszego i tym samym jako jedyny klub w regionie posiada pełną strukturę szkoleniową.

Zawodnicy trenera Rafała Kucharka, są liderem V Okręgowej Ligi Juniora Młodszego. W ostatnim meczu, na swoim boisku pewnie pokonali wicelidera, w hitowym starciu, drużyna z Oleśnicy pokonała UKS Academy Kiełczów aż 16:0.

Doskonale idzie także Trampkarzom AP Oleśnica. Zespół trenera Nikity Medvedieva, zajmuje obecnie 2. miejsce w bardzo trudnej i wyrównanej III Okręgowej Ligi Trampkarzy, która jest zapleczem ligi wojewódzkiej.
W tym przypadku emocji będzie jeszcze całkiem sporo, do lidera brakuje 5 punktów, ale przeciwnicy depczą po piętach. Do końca pozostało jeszcze, aż 7 spotkań i choć o awans do ligi wojewódzkiej może nie być łatwo, to z całą pewnością swoimi dobrymi występami, zawodnicy APO zagwarantowali sobie kontynuację występów w tej najwyższej lidze okręgowej, w przyszłym sezonie.

W poprzedni weekend wszystkie drużyny ligowe Akademii Piłkarskiej Oleśnica odniosły zwycięstwa w swoich meczach:

Młodzik I — APF Wrocław 1:5 AP Oleśnica
Młodzik II — AP Oleśnica 9:1 Pogoń Syców
Trampkarz — AP Syców 0:4 AP Oleśnica
Junior Młodszy — AP Oleśnica 16:0 UKS Academy Kiełczów
Seniorzy — AP Oleśnica 3:2 KS Łazy

 

red./

źródło: OI/

Horoskop

licznik odwiedzin

337980

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors