Spotkanie opłatkowo-noworoczne Prawa i Sprawiedliwości w Zamku Książąt Oleśnickich.

W dniu dzisiejszym w Zamku Książąt Oleśnickich odbyło się spotkanie członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości W corocznym spotkaniu opłatkowym zorganizowanym przez lokalne struktury PiS uczestniczyli zaproszeni goście tj. Europoseł Anna Zalewska, Beata Kempa oraz posłowie tj. Mirosława Stachowiak-Różecka, Paweł Hreniak, Jacek Świat, Wicestarosta Powiatu Oleśnickiego Stanisław Stępień, Burmistrz Trzebnicy Marek Długozima oraz ks. Mieczysław Janczyszyn, ks. Tadeusz Faryś.
Uroczystość rozpoczął poseł Paweł Hreniak witając wszystkich serdecznie, życząc im spokoju, radości i szczęścia.

Podkreślił również, że ostatnie lata to dobry czas dla Polski, gdzie wzmocniliśmy obronność naszego kraju i pomogliśmy wielu najbardziej potrzebującym Polakom, którzy skorzystali z różnego rodzaju dodatków czy tez ulg.
Podkreślił również, że oleśniczanie doczekają się wreszcie remontu dworca PKP, gdyż w ubiegłym roku zostało podpisane porozumienie o jego modernizacji.

Życzenia oleśniczanom złożyli również  europosłanka Beata Kempa, Anna Zalewska oraz posłanka Mirosława Stachowiak-Różecka oraz poseł Jacek Świat.

Nie obyło się również bez emocjonalnego wystąpienia ks. Tadeusza Farysia, który nakłaniał słuchaczy, aby zrobić wszystko tak aby Prawo i Sprawiedliwość wygrało ponownie wybory i nie utraciło władzy.
Na zakończenie podkreślił mówiąc to z wielkim przekonaniem, że powinniśmy być dumni z naszego Prezesa - „To bardzo mądry człowiek”

Wydarzenie to było też okazją do spotkania się w gronie przyjaciół oraz wspólnej modlitwy i dzielenia się opłatkiem.