Siatkarski Dzień Kobiet z GOK Oleśnica

Za nami siatkarskie zmagania pań na turnieju z okazji Dnia Kobiet zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica.

W niedzielę w gminnej sali sportowej w Oleśnicy z okazji Dnia Kobiet odbył się turniej piłki siatkowej pań, do którego zgłosiło się 9 drużyn - Fun Team, The Winners Wrocław, Sokołowice, Polonia Świdnica, Cieśle, Nieciszów, Ligota Mała, Energy Wrocław oraz Spike Team Dobroszyce. Zawody pomiędzy żeńskimi drużynami jak zawsze były pełne emocji oraz zaciętej rywalizacji.

Turniej rozpoczęto od rywalizacji w trzech grupach, systemem „każdy z każdym”. Po rozegraniu wszystkich meczy grupowych rozpoczęto rywalizację finałową do której awans wywalczyły drużyny, które zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach oraz jedna najlepsza z drugiego miejsca z wszystkich grup. Po losowaniu pary półfinałowe utworzyły The Winners Wrocław - Sokołowice oraz Polonia Świdnica - Energy Wrocław. Wyrównane mecze półfinałowe wyłoniły drużyny, które zagrały w meczach finałowych.

Bardzo emocjonujący i zacięty mecz o pierwsze miejsce pomiędzy drużynami z Wrocławia na swoją korzyść rozstrzygnęła drużyna Energy pokonując drużynę The Winners 2:1 w setach, a miejsce trzecie wywalczyła drużyna Polonii Świdnica wygrywając z reprezentacją Sokołowic 2:0.

Ponieważ turniej był formą świętowania Dnia Kobiet organizatorzy przyznali dyplomy i słodkie upominki za pierwsze miejsce wszystkim drużynom, które wręczał Marcin Kasina - wójt Gminy Oleśnica.

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwała para sędziowska Mirosław Stramski oraz Magdalena Rzepka.
GOK Oleśnica

 

red./

źródło: GOK Oleśnica/

Horoskop

licznik odwiedzin

383149

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors