Shopee rozwija współpracę z Pocztą Polską. Kolejna “NIESAMOWITA NIEDZIELA” już 29 maja!

Dzięki współpracy, użytkownicy Shopee zyskują możliwość dostarczenia przesyłki kurierskiej do jednego z ponad 17000 punktów odbioru Pocztex PUNKT i doręczenia zamówionego towaru pod wskazany adres. Kupujący będą mogli wziąć udział w akcjach promocyjnych – Niesamowitych Niedzielach.

Platforma Shopee działa w Polsce od września 2021 r. Partnerstwo z Pocztą Polską jest kolejnym krokiem w celu zapewnienia użytkownikom jak największej możliwości wyboru, nie tylko z szerokiej oferty dostępnych produktów, ale również sposobów dostarczenia przesyłek czy bezpiecznych metod płatności. W tym celu Shopee od początku pozyskuje lokalnych, zaufanych partnerów biznesowych, znanych polskim użytkownikom.

Współpraca z największym w Polsce operatorem usług pocztowych i kurierskich znacząco wpłynie na wygodę zakupów. Użytkownicy mogą bowiem wybrać przesyłkę e-commerce, która zostanie dostarczona do ich domu, bądź skorzystać z odbioru przesyłki  kurierskiej w jednym z ponad 17000 punktów odbioru Pocztex PUNKT, wśród których są m.in. sklepy sieci Żabka, Biedronka, ABC, lewiatan, Delikatesy Centrum, kioski i saloniki prasowe Ruch, stacje paliw ORLEN oraz placówki pocztowe. Na odbiór dostarczonej w ten sposób przesyłki kupujący mają aż 7 dni. Przy zamówieniu wysyłki przesyłką e-commerce dostawa jest darmowadla zamówień od 0 zł.

Dbając o wygodę użytkowników, Shopee nie zapomina również o bezpieczeństwie. Z tego względu każda rzecz kupiona przez platformę, niezależnie od wybranego sposobu przesyłki, objęta jest Gwarancją Shopee, w ramach której płatność przekazywana jest do Sprzedającego dopiero po tym, gdy Kupujący potwierdzi, że otrzymał produkt działający i w dobrym stanie.

Ponieważ pierwsza wspólna akcja promocyjna Shopee i Poczty Polskiej okazała się sukcesem, 29 maja odbędzie się kolejna Niesamowita Niedziela podczas której kupujący, wybierając usługi Poczty Polskiej – przesyłkę e-commerce bądź Pocztex PUNKT – będą mogli cieszyć się darmową dostawą zakupów bez minimalnej wartości zamówienia. W ten sposób Shopee i Poczta Polska łączą siły, aby uczynić zakupy online wygodniejszymi i bardziej przystępnymi.

 

red.

źródło: nowymarketing.pl/