Seminarium poświęcone nowym formom wsparcia osób z niepełnosprawnościami i ich rodzin

Powiat Oleśnicki przypomina o seminarium, którego tematem są nowe formy wsparcia osób z niepełnosprawnościami oraz ich rodzin.

Szanowni Państwo,
W imieniu zarządu Fundacji Imago oraz zarządu Fundacji Ładne Historie mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w seminarium upowszechniającym poświęconym tematyce Wilderness Therapy oraz perspektywom rozwoju turystyki wytchnieniowej w Polsce. Celem seminarium będzie przybliżenie działań Fundacji Imago oraz Fundacji Ładne Historie związanych z nowymi formami wsparcia osób z niepełnosprawnościami oraz ich rodzin, poprzez terapeutyczne działania w naturze oraz dostępną turystykę.

Gośćmi seminarium będą ekspertki i eksperci w dziedzinie turystyki wytchnieniowej oraz terapii opartej na kontakcie z naturą, mający duże doświadczenie w organizacji różnych form aktywnego wsparcia osób z niepełnosprawnościami.

Czas i miejsce:

25 kwietnia 2023, g. 9.00 – 14.00, Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3, Legnicka 65, 54-206 Wrocław.

Gorąco zapraszamy do udziału w seminarium. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rejestrację na wydarzenie przez formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/qQS4GhB6wjmetttz9

Dodatkowe informacje można uzyskać:
Halina Bernatt tel. +48 698 611 129, email: halina.bernatt@ladnehistorie.pl
Magda Kowalska tel. +48 690 504 673, email: magda.kowalska@fundacjaimago.pl

red./

źródło: Starostwo Powiatowe w Oleśnicy/

Horoskop

licznik odwiedzin

313015

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors