Replika medalu Wojciecha Bartnika trafiła na licytację dla Moniki Sikory

Młoda kobieta walczy o powrót do zdrowia. W mediach społecznościowych trwają licytacje, z których dochód jest przeznaczony właśnie dla Moniki Sikory. Swój medal olimpijki wystawił na nią Wojciech Bartnik.

Nasz ostatni medalista olimpijski z Barcelony Wojciech Bartnik przekazał replikę swojego medalu olimpijskiego zdobytego w Barcelonie w 1992 roku – informują organizatorzy licytacji. –  Zaczynamy od 100 zł! Licytacja trwa do 3.10.2023r do godz. 20.

LICYTACJA – KLIKNIJ TUTAJ

Przypomnijmy historię Pani Moniki. – Do pełni szczęścia brakowało nam tak naprawdę tylko upragnionego dziecka – relacjonuje jej mąż. – Wbrew początkowym oczekiwaniom i towarzyszącym optymizmie, zajście w ciążę okazało się jednak nie lada wyzwaniem. To mocno odbiło się na psychice mojej żony. Jednak nie poddaliśmy się, rozpoczęliśmy badania i w konsekwencji leczenie, które miało nam pomóc spełnić marzenie.

W przypadku Moniki lekarz zalecił leczenie farmakologiczne, polegające na przyjmowaniu antykoncepcji, aby ustabilizować wyniki. Był to wymóg, żebyśmy mogli ponownie zacząć starać się o dziecko. Wszystko wskazywało, że jesteśmy na dobrej drodze, jednak nagle sytuacja zaczęła się komplikować.

W organizmie żony został wykryty zator płucny typu jeździec. Ta informacja nami wstrząsnęła… Jak się okazało, jest to najpoważniejszy typ zatoru, jaki może spotkać człowieka. Rokowania były bardzo niepokojące. Na szczęście dzięki szybkiemu zdiagnozowaniu i decyzji o operacji, Monika nadal jest ze mną…

Niestety po operacji pojawiły się komplikacje. Żona została podpięta pod respirator, który utrzymywał ją przy życiu. Informacje płynące od lekarzy były druzgocące. Nie dawano jej praktycznie żadnych szans na powrót do zdrowia.  Tomograf głowy wykazał, że mózg jest niedotleniony i poważnie uszkodzony. Scenariusze były dwa: albo Monika skończy jako osoba wymagająca całkowitej opieki i uzależniona od innych, albo nie przeżyje…

Zdarzył się CUD, w który nie mogli uwierzyć nawet lekarze. Moja żona się obudziła i oddycha samodzielnie. Ma jednak sparaliżowaną całą lewą stronę ciała i zaniki pamięci… Aby stwierdzić, jak duże spustoszenie spowodowała choroba, wymagane są dalsze badania i rehabilitacja rozpoczęta zaraz po wyjściu ze szpitala.

Błagamy o pomoc… Pragniemy, by Monika mogła jak najszybciej wyjść ze szpitala, wrócić do nas i rozpocząć leczenie i rehabilitację. Wierzę, że Wasza pomoc może zdziałać cuda. Jesteście nam bardzo potrzebni! 

 

red./

źródło: OI/

Horoskop

licznik odwiedzin

339729

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors