Przyjaciele domu dziecka znów spotkali się na wspólnej Wigilii

Po kilkuletniej przerwie dyrektor Paweł Wolko znów zaprosił przyjaciół domu dziecka, ludzi dobrej woli i o wielkich sercach, na tradycyjne spotkanie opłatkowe do auli ZSP w Bierutowie. 

Świąteczno-noworoczne życzenia dla wszystkich podopiecznych, wychowawców, osób wspierających ośrodek i instytucji z nim współpracujących, złożyli także przedstawiciele władz Powiatu Oleśnickiego: wicestarosta Stanisław Stępień, członkowie Zarządu Zdzisława JakimiecMaria Susidko i Czesław Teleszko, a także skarbnik Powiatu Urszula Włodarczyk.

To między innymi dzięki nim, młodzi lokatorzy budynków domu dziecka mogą od zeszłego roku mieszkać w znacznie lepszych warunkach. Do inwestycji polegającej na kompleksowej termomodernizacji za około 1,4 mln zł nawiązał w swoim krótkim wystąpieniu wicestarosta:
– Wsparcia o takiej skali i o takim rozmachu w historii Powiatu jeszcze nie było – podkreślił Stanisław Stępień.

Spotkanie było okazją do podzielenia się opłatkiem i obejrzenia montażu słowno-muzycznego w wykonaniu wychowawców placówki. Goście otrzymali również świąteczne upominki. – Niech wam nas przypominają, myślcie o nas ciepło przy wigilijnych stołach – dodał Paweł Wolko.

 

red./

źródło: Starostwo Powiatowe w Oleśnicy/

Horoskop

licznik odwiedzin

383183

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors