Przekazanie obowiązków komendanta powiatowego policji w Oleśnicy

5 styczni br. w Komendzie Powiatowej Policji w Oleśnicy odbyła się uroczystość przekazania obowiązków służbowych przez odchodzącego komendanta inspektora Roberta Fronia, który przez ostatnie siedem lat kierował tą jednostką.

Inspektor Robert Froń był związany z Policją od 1993 roku, pełniąc różne funkcje w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. Od 2014 roku był naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego w tamtej jednostce, a w marcu 2017 roku objął stanowisko komendanta powiatowego Policji w Oleśnicy.

Podczas ceremonii, komendant wojewódzki Policji we Wrocławiu, nadinspektor Paweł Półtorzycki, przekazał podinspektorowi Grzegorzowi Krawczykowi rozkaz personalny o powierzeniu mu obowiązków służbowych na stanowisku komendanta powiatowego Policji w Oleśnicy od 6 stycznia 2024 roku.

Podziękowania inspektora Roberta Fronia skierowane były w stronę samorządowców, służb mundurowych oraz dyrektorów instytucji współpracujących z oleśnicką jednostką. Wyraził wdzięczność za wspólne 7 lat działań i podkreślił, że służba w oleśnickiej jednostce pozostanie w jego pamięci na długo. Określił ten okres jako istotny element swojego życia zawodowego. Na zakończenie, goście mieli możliwość osobiście podziękować i wyrazić uznanie inspektorowi Robertowi Froniowi za owocne lata współpracy.

- W imieniu wszystkich funkcjonariuszy i pracowników oleśnickiej Policji wyrażamy jeszcze raz wdzięczność za lata służby i życzymy inspektorowi Robertowi Froniowi spełnienia życiowych planów, zdrowia, radości oraz uśmiechu na nowym etapie życia. Niech czas spędzony na emeryturze będzie pełen optymizmu, dystansu i zadowolenia - informują przedstawiciele oleśnickiej policji.

 

red./

źródło: KPP Oleśnica/

Horoskop

licznik odwiedzin

374111

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors