Powiatowa komunikacja autobusowa

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy informuje, że od 2 stycznia obsługą powiatowych linii użyteczności publicznej nadal zajmować się będzie firma TURBO-TRANS PRZEWOZY AUTOKAROWE Wioletta Zaborowska, ul. Dobroszycka 31, 56-400 Oleśnica.


– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańcom, uruchomione zostaną dwie dodatkowe linie, zwiększy się także częstotliwość kursowania autobusów – informuje starosta Sławomir Kapica.

Usługi przewozowe w zakresie publicznego transportu zbiorowego, których organizatorem jest Powiat Oleśnicki, są współfinansowane ze środków Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych. W 2024 r. Powiat otrzyma dopłatę w wysokości 750 000 zł. Uruchomienie przewozów nie byłoby możliwe, gdyby nie wsparcie finansowe samorządów, na terenie których kursują powiatowe linie, czyli Sycowa, Twardogóry, Dziadowej Kłody i Międzyborza.

Zachęcamy do korzystania z autobusów powiatowych linii
Wiadomo już, że ceny biletów nie ulegną zmianie: bilet jednorazowy można nabyć za 5 zł, a miesięczny za 160 zł.  Bilety miesięczne są także do nabycia w siedzibie firmy Turbo-Trans przy ul. Dobroszyckiej 31 w Oleśnicy

Wszelkie uwagi, skargi i sugestie należy wysyłać na adres transport@powiat-olesnicki.pl lub zgłaszać pod nr tel. 71 314 01 67

Rozkład jazdy poniżej    oraz na stronie internetowej TURBO-TRANS
red./
źródło: Starostwo Powiatowe w Oleśnicy/

Horoskop

licznik odwiedzin

339729

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors