Potyczki słowne dwóch sycowskich polityków.

Opluwanie się w mediach społecznościowych nie jest już rzadkością, lecz stało się powszechnym i łatwo dostępnym zjawiskiem, które budzą w czytelnikach pusty śmiech.
Taka spontaniczna reakcja na nie wiadomo co, - pozwala czytelnikom zweryfikować swój pogląd na polityka, który wdaje się w utarczki słowne, kiedy powinien zachować powagę zajmowanego stanowiska i rozwiązać problem na drodze mediacji.
Jak widać w środkach masowego przekazu bardzo często dochodzi do takich konfliktów, które prędzej czy później kończą swój finał na wokandzie sądowej.

Czy taki rozgłos przyniesie dodatkowe głosy wyborców przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi?

Czytając taki wpis napisany przez znanego lokalnego polityka dojdziemy do wniosku, ze jest to lekka niedyspozycja umysłowa piszącego, lecz kiedy ukażą się następne riposty zaczniemy zastanawiać się jak to się stało, że dostał nasz wyborczy mandat zaufania w zmaganiach o fotel Burmistrza Sycowa?

 

Taka sobota

Pamiętacie Państwo jeszcze Pana Kocińskiego? Byłego burmistrza oraz Starostę Oleśnickiego?

Człowieka za którego rządów zlikwidowano oddział wewnętrzny w szpitalu? Organizowano referendum, żeby go odwołać. Człowieka, który wytargał z gminnej kasy w procesach sądowych kilkaset tysięcy złotych… A kiedy zostając burmistrzem zatrudnił od razu spadochroniarzy nie z Sycowa na kluczowe stanowiska… Dzisiaj próbuje pouczać?

Człowieka, który po przegranych wyborach w 2018 sugerował, że chciałby wystartować w wyborach na dyrektora MOSIRU, pod warunkiem, że wygra. Następnie chciał pracować w gminie jako sekretarz. Mówił, że w Sycowie będzie pracował a w Oleśnicy robił politykę. Po przegranym konkursie prosił mnie, żeby o tym nie mówić w mediach, bo lekko wstyd. Później udzielał wywiadów nazywając mnie królem i jeździł czerwonym busem z megafonem nawołując do mojego odwołania.

Wyborcy tego Pana ocenili już kilka razy. W mojej ocenie ten Pan natomiast dla Sycowa nie zrobił nic, dosłownie. Nie potrafił nawet przygotwać prostej inwestycji, jaką jest budowa ścieżki w polu na którą latami czekali mieszkańcy

 

Burmistrz Sycowa

Dariusz Maniak

 

Horoskop

licznik odwiedzin

316894

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors