Poszukiwany 45 – latek został zatrzymany w galerii handlowej – miał przy sobie narkotyki

Policjanci Wydziału Kryminalnego realizując czynności operacyjne zatrzymali 45 - letniego mężczyznę, który od roku czasu ukrywał za granicami Państwa.

Mieszkaniec powiatu oleśnickiego podczas zatrzymania posiadał przy sobie blisko 200 porcji narkotyku. Najbliższe dni spędzi w więzieniu a za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Dzięki wytężonej pracy oleśnickich kryminalnych w dniu wczorajszym został zatrzymany 45 - letni mężczyzna, który od około roku czasu ukrywał się za granicami naszego kraju przed odbyciem kary pozbawienia wolności. Funkcjonariusze ustalili, że poszukiwany listem gończym przez oleśnicki sąd przyjechał na terytorium Polski i przebywa we Wrocławiu. Funkcjonariusze dokonali zatrzymania mężczyzny na terenie jednej z wrocławskich galerii handlowych. Podczas przeszukania mężczyzny w plecaku policjanci ujawnili dwa woreczki strunowe z zawartością białego i brązowego proszku. Wstępne badania wykonane testerem przez funkcjonariuszy potwierdziły, że jest to amfetamina i MDMA. Zabezpieczone środki zabronione prawem to blisko 200 porcji - informuje oleśnicka policja.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Po wykonanych czynnościach zostanie doprowadzony do Zakładu Karnego w celu odbycia zaległej kary pozbawienia wolności. Za posiadanie środków psychoaktywnych grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 

red./

KPP Oleśnica/

Horoskop

licznik odwiedzin

339730

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors