Poszukiwany 40-latek wpadł w ręce policji. Postawiono mu zarzuty m.in. za znęcanie się nad zwierzętami

Policjanci z Komisariatu Policji w Bierutowie wraz z funkcjonariuszami wydziału kryminalnego ustalili miejsce pobytu 40-letniego mężczyzny, poszukiwanego listem gończym od kilkunastu miesięcy.

Funkcjonariusze w trakcie realizacji czynności operacyjnych ustalili miejsce przebywania  poszukiwanego listem gończym 40-letniego mieszkańca powiatu oleśnickiego. Mężczyzna był poszukiwany przez kilkanaście miesięcy za wcześniej popełnione przestępstwo, w tym za znęcania się nad zwierzętami.

Poszukiwany miał znajdować się w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego. – Gdy mężczyzna zorientował się, że policjanci są już w budynku, podjął decyzje o ucieczce, wspinając się po balkonie do mieszkania sąsiada – mówi Bernadeta Pytel z oleśnickiej policji. – Funkcjonariusze zauważyli mężczyznę i odcięli mu drogę zatrzymując go w mieszkaniu sąsiada. Mieszkaniec naszego powiatu najbliższe miesiące spędzi w więzieniu.

Pamiętajmy !

Osoby poszukiwane bywają niebezpieczne. Ścigani za różnego rodzaju przestępstwa m.in. kradzież, rozboje, oszustwa czy zabójstwa potrafią latami ukrywać się przed Policją, by uniknąć konsekwencji popełnionego czynu. Rozpoznając takie osoby powinno się powiadomić Policję w sposób możliwie dyskretny, podając jak najwięcej szczegółów dotyczących ubioru poszukiwanego oraz czasu i miejsca, w którym ostatni raz był widziany.

 

red./

źródło: KPP Oleśnica/

Horoskop

licznik odwiedzin

374080

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors