Pomóżmy młodym mieszkańcom naszego powiatu. Cel to profesjonalna rehabilitacja i leczenie

Łukaszek i Leoś to przyjaciele, a właściwie można powiedzieć, że są jak zgodni bracia. Od urodzenia wychowywali się razem, dzielą ich tylko trzy miesiące. Mieszkali w tym samym budynku, więc praktycznie cały czas spędzali wspólnie. Oczywistym jest to, że chodzili do jednego przedszkola i dzielili pasje. Największą miłością chłopców jest piłka nożna, trenują w Akademii Piłkarskiej. W każdej wolnej chwili kopali piłkę. Trening z ulubionym trenerem to najważniejszy priorytet Łukasza i Leona.

Uwielbiają pływać, regularnie chodzą na basen. Chłopcy całkowicie się od siebie różnią. Leon to metaforyczny żywe srebro, wulkan energii, a przy tym bardzo inteligentny i przebojowy. Łukaszek natomiast jest racjonalną częścią tego wspaniałego duetu. Jest rozważny, przyjacielski i bardzo rodzinny. Bardzo ważne są dla Niego relacje z rówieśnikami. Jest pełen empatii, bardzo wrażliwy na emocje drugiego człowieka. Wszyscy, którzy ich znają mówią, że chłopcy niesamowicie uzupełniają się nawzajem. Leoś ma niesamowite pokłady siły i energii, gdy Łukaszek zaczyna mieć oznaki zmęczenia to u Leona uruchamia się kolejny bieg i gotowość do zabawy.

Sielankę przerwał tragiczny wypadek samochodowy, w wyniku którego Leon stracił mamę, a Łukasz tatę. Cała rodzina jest pogrążona w smutku i żałobie, ale nie poddają się, ponieważ chłopcy przeżyli i walczą teraz o swoją przyszłość. Doszło do przerwania rdzenia kręgowego i wielu innych urazów. Są w trakcie najważniejszego meczu w życiu, meczu o sprawność. Nie będzie to łatwa droga, ale dzięki Twojemu wsparciu profesjonalna rehabilitacja i leczenie będą możliwe. Zróbmy wszystko, żeby znów mogli dorastać razem i cieszyć się życiem. Dziękujemy Kochająca Rodzina

LINK DO ZBIÓRKI

red./

Horoskop

licznik odwiedzin

337993

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors