Policjanci z Twardogóry znaleźli duże ilości narkotyków u zatrzymanego kierowcy

Policjanci Komisariatu Policji w Twardogórze zatrzymali do kontroli pojazd marki Peugeot, którym kierował 24-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Podczas kontroli drogowej okazało się, że kierujący posiadał przy sobie znaczne ilości kilku narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Twardogórze podczas pełnienia służby na terenie gminy Twardogóra zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Peugeot.

– W trakcie kontroli zwrócili uwagę na nerwowe zachowanie 24-letniego kierowcy oraz pasażera – mówi Bernadeta Pytel z oleśnickiej policji. – Policjanci przebadali kierującego na zawartość alkoholu. Badanie wykazało, że jest on trzeźwy. Funkcjonariusze podejrzewali jednak, że mógł mieć coś do ukrycia, dlatego sprawdzili wnętrze pojazdu w poszukiwaniu zakazanych substancji. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli 860 porcji amfetaminy, 50 porcji marihuany, 20 porcji MDMA oraz 3 tabletki ecstasy, zapakowanych w worek foliowy. Dodatkowo mężczyzna posiadał przy sobie również wagę elektroniczną

Wstępne badania wykonane testerem przez funkcjonariuszy potwierdziły, że są to środki zabronione prawem. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Mieszkaniec powiatu ostrowskiego za popełniony czyn odpowie przez Sądem. Za posiadanie znacznych ilości środków psychoaktywnych grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

red./

źródło: KPP Oleśnica/

Horoskop

licznik odwiedzin

386022
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors