Policjanci z sąsiedztwa. Kiedy zobaczymy odcinek z Oleśnicy?

Czwarty sezon serialu dokumentalnego "Policjanci z sąsiedztwa" powrócił na antenę Telewizji WP. Na dziś zaplanowano premierę odcinka z udziałem funkcjonariuszy z Oleśnicy - st. asp. Sławomira Załomskiego i sierż. Przemysława Janusa.

"Policjanci z sąsiedztwa" to serial pokazujący prawdziwy obraz pracy polskiej policji, która każdego dnia zmaga się z sytuacjami wymagającymi od niej szybkich decyzji, interwencji i rozwiązywania niespodziewanych kryzysów. Nowy sezon będzie obfitował w sytuacje, których do tej pory nie było, a balansem do mrożących krew w żyłach akcji będą dowcipne, inteligentne i pełne pieszczotliwych przepychanek słownych rozmowy zaprzyjaźnionych ze sobą policjantów. Nowy sezon "Policjantów z sąsiedztwa" to aż 30 odcinków, które będą trzymać w napięciu, bawić, a przede wszystkim odkryją sekrety pracy polskiej policji.

W tym sezonie nie zabraknie mrożących krwi w żyłach akcji, ale też przyjacielskich wymian poglądów między policjantami z Oleśnicy. Funkcjonariusze – st. Asp. Sławomir Załomski i Sierż. Przemysław Janus po raz kolejny będą musieli stawić czoła sytuacjom, które wymagają poświęcenia i empatii z ich strony.

Oprócz pary z Oleśnicy, w 4. sezonie odwiedzimy znane już widzom pary - Aleksandrę i Piotra z Krynicy Morskiej, Żanetę i Andrzeja z Sieradza oraz Maję i Kubę z Nowego Tomyśla. Ponownie zawitamy także do Olsztyna, Jeleniej Góry i Kalet, gdzie zobaczymy nieco odświeżone duety funkcjonariuszy.

Za produkcję odpowiada Constantin Entertainment Polska. Emisja programu "Policjanci z sąsiedztwa" trwa od 4 września, od poniedziałku do czwartku o godzinie 21:00 w Telewizji WP. Na dziś zaplanowano premierę odcinka m.in. z Oleśnicy.

 

red./

źródło: mojaolesnica.pl/