Pokochaj automaty paczkowe ORLEN Paczki. Odbieraj paczki – szybko, wygodnie i ekologicznie!

ORLEN Paczka ma już ponad 9000 punktów odbioru i automatów paczkowych! Automaty paczkowe to ulubiona forma dostawy Polaków. Miliony osób skorzystało już z ORLEN Paczki. Dołącz do nich i pokochaj ORLEN Paczkę.

Automaty ORLEN Paczki są zawsze po drodze! Znajdziesz je przy głównych drogach, punktach usługowych i sklepach. Duża część z nich znajduje się przy stacjach paliw ORLEN. Z usługi ORLEN Paczka można także skorzystać w punktach odbioru (np. sklepach osiedlowych lub punktach usługowych).

Dostawa ORLEN Paczką jest dostępna w wielu popularnych sklepach internetowych, a ich liczba stale rośnie. Można z niej skorzystać m.in. na portalach Allegro, OLX czy też Vinted. Darmowa dostawa ORLEN Paczką dostępna jest także w sklepie Vitay.pl.

Dlaczego warto wybierać ORLEN Paczkę w województwie dolnośląskim?

  • atrakcyjna cena – korzystniejsza niż inne formy dostawy
  • szybkość dostawy – najczęściej jest to 1 dzień roboczy
  • 3 dni na odbiór z możliwością darmowego przedłużenia o 1 dzień w aplikacji mobilnej
  • wygodne otwieranie skrytki – przez wpisanie kodu odbioru, lub za pomocą kodu QR dostępnego w aplikacji lub zdalnego otwierania skrytki

Dokładne lokalizacje wszystkich automatów i punktów odbioru sprawdzisz na stronie orlenpaczka.pl. Wejdź i znajdź swój punkt!

Zapotrzebowanie na automaty paczkowe stale rośnie, stąd też w przyszłości na pewno pojawią się jeszcze inne ich lokalizacje. Każda zainteresowana współpracą osoba może na tym zarobić. Trzeba tylko spełnić kilka warunków:
- posiadać prawo własności do gruntu,
- oferować miejsce:

  • łatwo dostępne i o dużym natężeniu ruchu,
  • z przyłączem elektrycznym,
  • o powierzchni co najmniej 4m2.

W zamian PKN ORLEN oferuje pokrycie kosztów przygotowania terenu i instalacji elektrycznej oraz załatwienie wszelkich formalności związanych z montażem urządzenia, obsługę przesyłek w automacie paczkowym, a przede wszystkim atrakcyjne warunki czynszu, czyli tzw. dochód pasywny. Propozycje nowych lokalizacji automatów paczkowych ORLEN można zgłaszać na stronie lokalizacje.orlenpaczka.pl.

 

red./

źródło: orlenpaczka.pl/

Horoskop

licznik odwiedzin

339718

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors