Podsumowano turnieje badmintona w Oleśnicy

"Explozja Badmintona" podsumowuje turnieje badmintona, które w miony weekend odbyły się w hali sportowej oleśnickiej Czwórki.

W miniony weekend nowa hala przy SP4 w Oleśnicy przekształciła się w centrum badmintona. Pierwszego dnia odbył noworoczny turniej seniorów, a drugiego dnia turniej amatorów. Przez prawie 20 godzin rozegrano kilkaset meczy.

Poziom organizacji turnieju stał na bardzo wysokim poziomie a wszystkiego dopilnował i przygotował były trener kadry narodowej Mirosław Marek, który w naszym mieście prowadzi szkółkę badmintona dla dzieci i dorosłych. Chce rozwijać ten sport w naszym mieście.

Po tym turnieju już zapewnił, że na pewno w tym roku turnieje zarówno dla dzieci jak i dorosłych powrócą. Trener również postara się, by oleśnicka sekcja dzieci za chwilę była znana w całym województwie i osiągała wyniki na zawodach sportowych. Zapraszamy do SP4 na zajęcia!

 

red./

źródło: Explozja Badmintona/

Horoskop

licznik odwiedzin

374101

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
nowinkiolesnickie.pl – Dostarcza lokalne informacje z powiatu oleśnickiego jak również patronuje medialnie wydarzenia kulturalne, sportowe, imprezy, koncerty itp. Na naszym portalu, możesz umieścić swoją reklamę kontaktując się z nami poprzez formularz kontaktowy lub powiadomić nas o bulwersującej Cię sprawie. | Magazine 7 by AF themes.