Poczta Polska przygotowała specjalną ofertę na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Poczta Polska jak co roku przygotowała specjalną ofertę upominków z okazji Dnia Babci oraz Dnia Dziadka. W stacjonarnych placówkach pocztowych dostępne są m.in.: wydawnictwa książkowe, karnety okolicznościowe, zestawy galanteryjne, kosmetyki czy słodycze.

Dzień Babci i Dzień Dziadka to święta stałe, które co roku obchodzimy tego samego dnia. Dzień Babci 2022 wypada w piątek 21 stycznia, a Dzień Dziadka w sobotę 22 stycznia. Nie zapomnijcie o życzeniach. Zawczasu warto także przygotować prezent albo po prostu zarezerwować sobie czas na wizytę z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka i podziękować im za miłość, opiekę i troskę.

Klienci odwiedzający placówki pocztowe będą mogli skorzystać z bogatej oferty prezentów, dedykowanych obu świętom.  Do wyboru w ofercie z tej okazji przygotowano ponad 160 atrakcyjnych pozycji, z różnych kategorii, w tym prawie 30 rodzajów kartek i karnetów dedykowanych właśnie tej okoliczności. Jako prezenty można nabyć również wydawnictwa książkowe, kosmetyki, słodycze, świece dekoracyjne, ramki i albumy na zdjęcia, galanterię skórzaną i tekstylia kuchenne.

− Na Klientów naszych placówek czekają różnorodne, przydatne produkty: od karnetów okolicznościowych i artykułów biurowych, po szeroką gamę książek i upominków na każdą okazję. Staramy się na bieżąco odpowiadać w tym zakresie na oczekiwania konsumentów. W wielu miejscowościach jedynie w naszych placówkach można zapoznać się, na przykład, z najnowszą ofertą wydawniczą − mówi Daniel Witowski, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.

Poczta Polska, dzięki największej w kraju sieci placówek, dociera z ofertą do szerokiego grona klientów oferując im asortyment na różne okazje i wydarzenia.

Prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka można nabyć do 24 stycznia br. 

Pamiętajmy, że najlepszy prezent to ten podarowany od serca i z myślą o bliskiej osobie!

 

 

red. P.S.

źródło: media.poczta-polska.pl