Pierwsze zajęcia wychowania fizycznego w nowej hali oleśnickiej SP4

Oleśnicki magistrat informuje o pierwszych lekcjach wychowania fizycznego w nowej hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Oleśnicy.

13 października odbyło się oficjalne otwarcie nowej hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Romana Podoskiego w Oleśnicy. Inwestycja kosztowała ok. 12 mln złotych. jeszcze przez pewien czas po uroczystości trwały w niej poprawki.

- Hala uzyskała prawomocną decyzję na użytkowanie. Została odebrana przez służby wymagane przepisami prawa budowlanego. Aktualnie prowadzone są procedury pozwalające na ostateczne rozliczenie inwestycji przez inwestora. Odbywają się też prace Wykonawcy wynikające z uwag wniesionych przez inwestora w trakcie odbioru. Wszystkie te czynności nie mają wpływu na użytkowanie. Obiekt jest dopuszczony do korzystania zgodnie z jego przeznaczeniem - informuje Marzena Graczyk z Urzędu Miasta Oleśnicy.

Urząd Miasta poinformował, że pierwsze zajęcia uczniów na nowym obiekcie odbyły się 24 października.

- Od poniedziałku uczniowie Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Romana Podoskiego w Oleśnicy swoje lekcje w-f mają na nowej, pięknej hali sportowej powstałej przy szkole. Nowoczesna hala robi wrażenie, a przede wszystkim umożliwia odbywanie zajęć jednocześnie trzem zespołom klasowym. To świetna inwestycja! Uczniowie są zachwyceni. Od razu chce się więcej trenować w takich wnętrzach - jak można przeczytać w opublikowanym komunikacie.

źródło: UM Oleśnicy/

Horoskop

licznik odwiedzin

338000

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors