Organizatorzy WOŚP w Oleśnicy – przygotowania do styczniowego finału

20 stycznia 2022 r. odbędzie się 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który zagra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

"Razem z nami będziecie mogli wziąć udział w licznych wydarzeniach i licytacjach. Zostały nam obecnie ostatnie miejsca dla osób chętnych, żeby zostać wolontariuszem/ką WOŚP. Rejestracji można dokonać na stronie LINK

W tym momencie kończymy właśnie pracę nad programem oleśnickiego Finału i mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli wam przedstawić wszystkie atrakcje, jakie przygotowaliśmy na nadchodzący Finał. Tradycją już jest harcerski kiermasz książki, a także jeden z najbardziej oczekiwanych punktów dnia – licytacje.

W tym roku planujemy się z wami spotkać zarówno na żywo, jak i na Allegro. Jednak nawet najlepsze licytacje i najpiękniejszy kiermasz nie odbędą się bez waszego wsparcia, dlatego jeśli macie przedmioty lub usługi, które chcecie przekazać na licytację lub posiadacie książki w dobrym stanie, które możecie przekazać na kiermasz, zachęcamy do kontaktu z naszym sztabem przez FB bądź osobiście w biurze Hufca ZHP w Oleśnicy.

Prosimy o staranną selekcję zarówno książek, jak i rzeczy na licytację (nie przyjmujemy m.in. książek zniszczonych, starych podręczników, poradników oraz książek telefonicznych).
Bądźcie razem z nami częścią letniej zadymy w środku zimy i razem z nami przejrzyjcie na oczy! Wszystkie informacje na bieżąco pojawiają się na FB Sztabu" - informuje Sztab WOŚP Oleśnica.

 

red.