Oleśnickie kamyki. Pozytywna inicjatywa prosto z Czech!

Ruszyła grupa "Oleśnickie Kamyki" na Facebooku. Publikujemy wiadomość jej założycielki, Katarzyny Herbik.

"Witam na grupie Oleśnickie Kamyki!

Grupa powstała dla Was i będzie istniała tylko z waszą pomocą. Zmalujmy razem coś pozytywnego!

O co chodzi?
Pomysł na zabawę przywędrował do nas z Czech. Polega on na malowaniu i znajdywaniu kamyczków.

Chcesz malować?

Potrzebne będą Ci farby akrylowe, lakier do zabezpieczenia kamyczka, oraz chęci. Zabawa rozwija kreatywność, zarówno u dorosłych, jak i dzieci, które również, pod okiem rodzica zapraszamy do zabawy.

Pomalowany i zabezpieczony lakierem kamyczek oznaczamy na odwrocie logiem Facebooka oraz nazwą naszej grupy. Do tego dopisujemy kod pocztowy miasta, w którym kamyczek powstał.
Kamyczek jest gotowy do swojej podróży. Można go teraz umieścić w widocznym miejscu- na chodniku, na ławce, w parku, gdziekolwiek, aby mógł dać radość komuś, kto go znajdzie.

Pochwal się na grupie co zmalowałeś! Możesz też napisać gdzie zostawisz kamyk. Koniecznie wtedy podaj miasto, oraz orientacyjną lokalizację- nazwa ulicy, parku, skweru, pomnika. Możesz również podać dokładną lokalizację, jednak wtedy istnieje prawdopodobieństwo, że ktoś z grupy szybko znajdzie Twój kamyczek i zabawa zatoczy krąg.

Znalazłeś kamyczek?

Pochwal się nim! Zrób mu zdjęcie i wstaw tutaj post, w którym napiszesz kod pocztowy, jaki znajduje się na kamyczku. Wpisywanie kodu pocztowego ułatwi autorowi znalezienie swojej pracy na grupie.

Kamyczek możesz sobie zostawić, lub położyć w inne miejsce, aby kontynuował swoją podróż!

Zabawa dotyczy całej Polski! Od nas zależy jak daleko powędrują nasze kamyki!" - informuje Katarzyna Herbik z facebookowej grupy "Oleśnickie Kamyki"

red./

źródło: FB "Oleśnickie Kamyki"

Horoskop

licznik odwiedzin

312969

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors