Oleśnicka Grupa Triathlonowa zaprasza na 4. Nocny Sztafetowy Półmaraton Firmowy

Nocny Sztafetowy Półmaraton Firmowy już na stałe wpisał się w kalendarz imprez sportowych w Oleśnicy. Pierwszy raz firmowe sztafety pojawiły się nad oleśnickimi stawami w 2017 roku. Dotąd przeprowadzono trzy edycje wydarzenia, a jedyna przerwa jaką zanotowało stowarzyszenie Oleśnicka Grupa Triathlonowa miała miejsce podczas pandemii koronawirusa (2020, 2021). W tym roku impreza wraca jednak nad stawy i z pewnością znów zgromadzi wielu sympatyków sportu.

Tegoroczna 4. już edycja Nocnego Sztafetowego Półmaratonu Firmowego odbędzie się w sobotę 7 maja. Impreza rozpocznie się już w godzinach popołudniowych i jak zwykle oprócz kulminacyjnego punktu, czyli biegu sztafetowego, będzie obfitowała w warsztaty z zakresu: diety, fizjoterapii, treningu personalnego oraz triathlonu. Odbędą się też pokazy grup tanecznych i sportowych.

Zapisy na 4. Nocny Sztafetowy Półmaraton Firmowy

Jak dotąd bieg główny odbywał się na dystansie około 21 kilometrów (półmaraton). Do rywalizacji przystępowały 4-osobowe drużyny, Każda ze startujących sztafet musiała pokonać dystans 16 okrążeń wokół oleśnickich stawów. Podobnie rywalizacja ma wyglądać w tym roku.

Drużyny, które chcą wystartować w tegorocznej edycji Nocnego Sztafetowego Półmaratonu Firmowego już mogą dokonać zapisów na stronie ZmierzymyCzas.pl.

 

OI/