Oleśnicka Biblioteka zaprasza na lipcowe „Rejówki w bibliotece”!

Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja także w wakacje zaprasza wielbicieli gier planszowych i gier bitewnych na spotkania w ramach „Rejówek w bibliotece”. W sali konferencyjnej biblioteki przy ul. M. Reja 10 widzimy się więc już 1 lipca, w sobotę, by tradycyjnie spędzić wspólnie czas grając w ulubione planszówki!

"Zapraszamy do zapoznania się z grami dostępnymi do wypożyczania w Bibliotece „Pod Sową” i w Bibliotece Pod Pegazem, a także zachęcamy do przynoszenia na spotkania swoich ulubionych tytułów do rozegrania z innymi uczestnikami spotkania.

W programie lipcowego spotkania także III Turniej Gie Planszowych organizowany przez Rodzinną Wypożyczalnie Gier Planszowych z Wrocławia. Przypominamy, że tym razem gramy w „SAGRADĘ” od Wydawnictwa FoxGames. Szczegóły na naszej stronie (LINK) oraz na wydarzeniu na portalu Facebook ( LINK)

A na wielbicieli gier bitewnych czekać będzie m.in. prezentacja gry „Argatoria” od polskiego SPELLCROW„Argatoria - wielkie wojny w świecie barbarzyńców” to gra bitewna fantasy, w której kierujesz wielkimi hordami Barbarzyńców lub Reptilian. Gra jest dynamiczna, zasady są proste a modele przepiękne!

Zapraszamy od godziny 15.00! Gramy do 21.00" - informuje Oleśnicka Biblioteka Publiczna.

red./
źródło: OBP/

Horoskop

licznik odwiedzin

316880

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors