Olbrzymia pomoc w Belgii trafiła do Miejskiego Punktu Pomocy Uchodźcom w Oleśnicy

Coś niesamowitego. Wciąż zagęszcza się szereg firm, które chętnie pomagają uchodźcom przebywającym w naszym mieście! Tym razem niezwykła akcja we wschodniej Belgii, czyli koncert z inicjatywy Musik hilft.

"Dzięki organizatorom, uczestnikom i gościom koncertu uzbierano dary i olbrzymią kwotę pieniędzy 16 000 euro, która została przeznaczona w całości dla potrzebujących z Ukrainy, mieszkających obecnie w naszym mieście! To wielkie WOW!
Akcję koordynował Markus Franken! Dziś Przewodniczący Rady Miasta Aleksander Chrzanowski wraz z wolontariuszami z Ukrainy i pracownikami MGK przyjął dary w Miejskim Punkcie Pomocy Uchodźcom znajdującym się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Oleśnicy przy ul. Kleeberga 4.
Akcja nie powiodła by się bez pomocy logistycznej i transportowej firmy ROM i Spedycja Dłubak. Dziś dary, które trafiły do Oleśnicy mają wartość 7,5 tys euro! Kolejnej takiej dostawy możemy się spodziewać za 2 tygodnie! Wszystkim zaangażowanym bardzo dziękujemy! DOBRO WRACA!" - informują organizatorzy zbiórki.
red.
źródło: UM Oleśnicy/

Horoskop

licznik odwiedzin

337976

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors