Niezwykła rowerowa dostawa książek z Wrocławia do Oleśnicy!

Odbyła się niezwykła rowerowa dostawa książek z Wrocławia do Oleśnicy! Wydarzenie ma promować ekologiczne zachowania transportowe, potrzebę czytania książek oraz wsparcie dla obywateli Ukrainy w Polsce. W organizację tej wyjątkowej akcji włączyła się także firma DPD Polska!

Jako jedna z największych firm kurierskich w Europie DPD dąży do zmniejszenia swojego wpływu na środowisko, aby poprawić codzienne życie mieszkańców miast na całym świecie. W tym celu wprowadzili do swojej floty pojazdy dostawcze zeroemisyjne i niskoemisyjne jak rowery cargo.

Flota rowerowa DPD Polska rozwijana jest od dwóch lat, początkowo jako projekt pilotażowy właśnie we Wrocławiu z wykorzystaniem 5 rowerów, a od 2022 w całej Polsce. Do tej pory flota rowerowa DPD, licząca już około 50 pojazdów, doręczyła 420 000 paczek.

Oczywiście w akcji brała udział grupa Oleśnica Bajk Stajl zeStaszkiem Królem na czele, który jednocześnie zajmuje się promocją oleśnickiej biblioteki! Nie zabrakło również Sebastiana Kali Paszkiewicza, który całą akcję łapał w kadrze.

Zastępca burmistrza Edyta Małys Niczypor przywitała uczestników i wręczyła pakiety promocyjne!

 

źródło: OBP/

Horoskop

licznik odwiedzin

337978

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors