Nie udało Ci się dostać do wymarzonej szkoły, weź udział w rekrutacji uzupełniającej

Rekrutacja uzupełniająca do klas I w szkołach ponadpodstawowych rozpoczyna się 1 sierpnia 2023 r., po rekrutacji zasadniczej.


Po zakończeniu rekrutacji zasadniczej (czyli po opublikowaniu list przyjętych do szkół w dniu 31 lipca 2023 r.) bezpośrednio w szkołach oraz na stronie naboru: https://dolnoslaskie.edu.com.pl/kandydat/app/ pojawi się lista wolnych miejsc pozostałych w poszczególnych szkołach.

Jeśli kandydatowi nie udało się dostać do wymarzonej szkoły, może wziąć udział w rekrutacji uzupełniającej. Rekrutacja uzupełniająca odbywa się tylko w formie papierowej, nie w formie elektronicznej.

Zgodnie z Zarządzeniem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2023/2024, od dnia 1 sierpnia 2023 r. do 3 sierpnia 2023 r. do godziny 15.00 można złożyć wniosek o przyjęcie do szkoły wraz z dokumentami (podpisany przez co najmniej jednego rodzica/prawnego opiekuna). Wniosek składa się już bezpośrednio w szkole.

Listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych w rekrutacji uzupełniającej zostaną podane do wiadomości 9 sierpnia 2023 r.

Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych zostaną podane 18 sierpnia 2023 r.

 

red./

źródło: Starostwo Powiatowe w Oleśnicy/

Horoskop

licznik odwiedzin

339723

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors