Nastrojone pory roku / Letnie con brio dla grup zorganizowanych 5-10 lat

O spektaklu

Nastrojone pory roku, to cykl koncertów edukacyjnych dla dzieci od 5 do 10 roku życia.

Zainspirowani zmianami zachodzącymi w przyrodzie w ciągu 365 dni, zapragnęliśmy pokazać ów kalejdoskop barw, nastrojów, odgłosów, dźwięków na scenie Opery Wrocławskiej. W repertuarze sezonu 2021/2022, zaplanowane są 4 koncerty edukacyjne, podczas których Artyści naszego teatru zaproszą najmłodszych melomanów do doświadczenia tego niezwykłego świata - nie tylko oczami, ale wszystkimi zmysłami!

W czerwcu serdecznie zapraszamy najmłodszych melomanów na ostatnie już w tym sezonie muzyczne spotkanie z serii Nastrojone pory roku - Letnie con brio, czyli... wesoło i z życiem. Poprzez ruch, śpiew i muzykę chcemy pokazać zmiany w przyrodzie, jej przebudzenie, dodać Wam energii oraz zarazić radością i optymizmem. Tym razem dowiecie się wielu ciekawostek o towarzyszących nam na scenie, obok rodziny instrumentów smyczkowych i perkusyjnych, fortepianie i saksofonie.

Muzyczne spotkania to okazja do poznania wybranych kompozytorów, instrumentów, wsłuchania się w różnorodne głosy i odgłosy oraz melodie. Mówiąc o 4 porach roku, nie sposób nie zaprosić na nasze koncerty Antonia Vivaldiego. Wśród prezentowanych utworów pojawią się również piosenki skomponowane specjalnie na tę okazję.

Na scenie, wraz z naszymi Artystami wystąpią nasi młodzi artyści, którzy swoje talenty i pasje szlifują przez cały rok podczas dodatkowych zajęć w Operze Wrocławskiej.

Rezerwacji miejsc dokonać można dzwoniąc do Działu Obsługi Widzów: +48 713708880 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: opera@opera.wroclaw.pl

 

Obsada

Obsada -
Prowadzenie koncertu i śpiew: -

Sopran - 

Aleksandra Malisz

Tenor - 

Aleksander Zuchowicz
Kwartet smyczkowy Affetuoso String Quartet: -

I skrzypce - 

Katarzyna Ilnicka

II skrzypce - 

Joanna Bryła

Altówka - 

Marta Ołów

Wiolonczela - 

Anna Rodak

Perkusja - 

Bartłomiej Dudek

Saksofon - 

Kamil Wilk*

Fortepian - 

Elżbieta Sokołowska*

Balet Opery Wrocławskiej - 

Paula Dzwonik

Marin Murayama

Pablo Martinez Mendez

Massimo Colonna
Chór Dziecięcy Opery Wrocławskiej -

* - gościnnie

Horoskop

licznik odwiedzin

374231

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors