Nagrody w loterii Poczty Polskiej!

Poczta Polska rozdaje wakacyjne nagrody w ogólnopolskiej „Loterii Pocztex”. Organizację powierzono agencji Unique One.

Loteria skierowana jest do klientów indywidualnych i potrwa do 14 sierpnia. Aby wziąć w niej udział należy nadać przesyłkę kurierską usługą Pocztex w placówce Poczty Polskiej lub na pocztex.pl, następnie zarejestrować numer etykiety nadawczej na loteriapocztex.pl. Uczestnik od razu dowiaduje się, czy wygrał nagrodę natychmiastową: e-kartę prezentową do sieci EMPIK (200 sztuk o wartości 100 zł), słuchawki marki JBL (50 sztuk), głośnik marki JBL (40 sztuk), hulajnogę elektryczną Xiaomi (4 sztuki) lub telefon Samsung Galaxy A53 (8 sztuk). Loteria zostanie zakończona finałowym losowaniem spośród wszystkich prawidłowo przesłanych zgłoszeń. Nagrodą główną są 3 wakacyjne karty przedpłacone o wartości 3500 zł każda.

Największe w historii inwestycje w logistykę Poczty Polskiej stają się faktem

Przebudowa pocztowej sieci logistycznej nabiera tempa i z fazy projektowania wkracza w fazę realizacji. Dzięki decyzjom i działaniom obecnego Zarządu przeznaczono na ten cel imponującą kwotę aż 760 mln zł. Rezultaty pocztowych inwestycji widać już m.in. we wrocławskiej sortowni Spółki, gdzie trwają pracę adaptacyjne poprzedzające montaż nowoczesnego sortera. Dzięki transformacji sieci logistycznej możliwa będzie efektywniejsza obsługa dynamicznie rozwijającego się obecnie w Polsce rynku przesyłek kurierskich.
Architektura Sieci Logistycznej (ASL) to jedna z najważniejszych inicjatyw strategicznych Poczty Polskiej. Realizacja tego projektu umożliwi płynną transformację obecnej sieci logistycznej, przystosowanej głównie do obsługi listów, do sieci docelowej, w której prym wieść będą przesyłki KEP (kurierskie, ekspresowe i paczkowe) oraz e-commerce. Przebudowa sieci logistycznej przez wiele lat była jedynie projektem, który wszedł w fazę realizacji i wdrażania od momentu, gdy Pocztą kieruje obecny zarząd Spółki. Nakłady inwestycyjne, realizowane w perspektywie najbliższych lat, są konieczne dla stabilnego rozwoju Spółki. Trzon działania stanowi zapewnienie najwyższej jakości w zakresie obsługi logistycznej, co bezpośrednio przełoży się na wzrost satysfakcji klientów i pozyskanie kolejnych odbiorców.

Projekt ASL to odpowiedź Poczty Polskiej na wyzwania, jakie stawia dynamicznie zmieniający się rynek oraz ostra konkurencja, także wielkich, zagranicznych korporacji, z którymi mierzy się na co dzień operator narodowy. Realizacja inicjatywy Spółki możliwa jest dzięki wsparciu Ministerstwa Aktywów Państwowych, które dokapitalizowało Pocztę Polską kwotą 190 mln zł. Środki te są wykorzystywane wyłącznie na realizację inwestycji w zakresie architektury sieci logistycznej i nie mogą być przeznaczone na żaden inny cel.

red./

źródło: wirtualnemedia.pl/