Mury krzyczą albo Uliczna śpiewka

Dwóch mężczyzn, dwa różne światy, podobne życiowe dylematy. Rafał Derkacz i Albert Pyśk w spektaklu wyróżnionym w Nurcie Off na 41. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej. „Mury krzyczą albo Uliczna śpiewka” na Scenie Restauracja Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu jeszcze dziś i jutro, po raz ostatni w tym sezonie.

Scenariusz napisali Magdalena Drab i Albert Pyśk (także autor muzyki), zamieniając napisy na ulicznych murach na dowcipne piosenki. Na scenie oglądamy aktorski duet: Albert Pyśk i Rafał Derkacz. Albert Pyśk jest laureatem Tukana Dziennikarzy za „Balladę maczetową”, którą skomponował do tekstu Magdaleny Drab. Rafał Derkacz od premiery „Cesarza” jest aktorem etatowym Capitolu, publiczność naszego teatru oglądała go wcześniej w musicalu „Gracjan Pan” i w konkursie interpretacji piosenki na PPA.

KUP BILET

Teatr Muzyczny Capitol zaprasza do zakupów online i do kasy (czynna w dni powszednie od 9 do 19, a w soboty i w niedziele, w które gramy, od 12 do 19)

30% zniżka dla posiadaczy aktywnego statusu MAX na karcie Nasz Wrocław (na spektakle od końca kwietnia) i 20% zniżce dla pozostałych posiadaczy karty Nasz Wrocław.

źródło: TEATR MUZYCZNY CAPITOL ul. Marszałka J. Piłsudskiego 67 50-019 Wrocław

Fot. Łukasz Giza