MŁODY OLEŚNICZANIN ZATRZYMANY ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW

Funkcjonariusze Posterunku Policji w Dobroszycach zatrzymali 21 letniego mieszkańca Oleśnicy, który przy sobie posiadał 10 porcji marihuany. Podczas przeszukania mieszkania młodego mężczyzny ujawniona została znaczna ilość narkotyku. Oleśniczanin za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem.

W niedziele policjanci z Posterunku Policji w Dobroszycach, patrolowali pieszo rejon miasta Oleśnica. W pewnym momencie mundurowi zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na ich widok zaczęli się nerwowo zachowywać. W pewnym momencie jeden z mężczyzn wyrzucił jakiś przedmiot do krzaków i przyspieszył kroku. Wzbudziło to podejrzenie funkcjonariuszy, którzy wylegitymowali mężczyznę. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec Oleśnicy. Policjanci sprawdzili wyrzucony przedmiot, okazało się ze były to narkotyki w postaci marihuany. Legitymowany 21-latek potwierdził, że wyrzucił w krzaki narkotyki gdyż obawiał się konsekwencji prawnych.

Funkcjonariusze zatrzymali młodego mężczyznę i doprowadzili do KPP Oleśnica gdzie podczas wykonywanych czynności ustalono, że mężczyzna może posiadać w miejscu zamieszkania większe ilości narkotyków. Podczas dokonywania sprawdzenia mieszkania zatrzymanego zostało ujawnione ponad 60 gramów marihuany. Mężczyźnie za popełnione przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Oleśnica