Mężczyzna używał suszarkę do ubrań, by suszyć krzaki konopi

Sycowscy policjanci, dzięki wynikom wnikliwej pracy operacyjnej odkryli, że na terenie posesji znajduje się kilkanaście krzaków konopi indyjskich.

W wyniku przeprowadzonych działań na terenie domu, ujawniono aż 2 tysiące porcji marihuany oraz łodygi z liśćmi konopi indyjskich o łącznej wadze ponad 3 kilogramów. W ramach tych ustaleń, 29 - letni mężczyzna został zatrzymany i przebywa obecnie w areszcie, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Sycowie w trakcie prowadzenia działań operacyjnych doszli do informacji, że młody mężczyzna w swoim domu może przechowywać znaczną ilość narkotyków. Podczas przeszukania budynku ujawnili 2 tysiące porcji marihuany oraz łodygi z liśćmi konopi indyjskich w łącznej ilości przekraczającej 3 kilogramy. Dodatkowo na posesji zabezpieczono 15 krzaków konopi indyjskich.

W miejscu zamieszkania mężczyzny znaleziono krzaki konopi indyjskich, które były suszone na suszarce do ubrań, a następnie przenoszone do wiszących na suficie pojemników. Policjanci podjęli również kroki w celu zabezpieczenia licznika elektrycznego i kabli, które były wykorzystywane do nielegalnego poboru prądu.

Mężczyzna został zatrzymany i postawiono mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Policjanci we współpracy z oleśnicką prokuraturą wystosowali wniosek o tymczasowe aresztowanie 29 - latka. Sąd po zapoznaniu się z zebranymi dowodami podjął decyzję o zastosowaniu trzymiesięcznego aresztowania wobec mieszkańca Oleśnicy. Za popełnione przestępstwa, zatrzymanemu grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: policja.pl/

Horoskop

licznik odwiedzin

374228

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors