Lotny Festiwal Piwa Oleśnica 2023 – startuje już w maju!

Lotny Festiwal Piwa ponownie zagości w Oleśnicy w dniach od 5 do 7 maja.

Dobre wieści dla miłośników dobrego piwa! Już niedługo Rynek ponownie zawrze od pysznych food tracków i rzemieślniczych browarów. To może oznaczać tylko jedno - nadciąga kolejna edycja Lotnego Festiwalu Piwa, która ponownie odbędzie się już 5-7 maja. Chociaż rokrocznie spotkać można tam tłumy, wstęp jak zwykle jest bezpłatny.

  1. Oleśnicki Lotny Festiwal Piwa to kontynuacja odbywającego się w wielu miastach Polski święta miłośników dobrego, rzemieślniczego piwa. Na odwiedzających Rynek czekać będą - oprócz wyczekiwanych wystawców z całego kraju - także food trucki z przepysznym jedzeniem z całego świata oraz różnorodne atrakcje, które umilą czas spędzony na festiwalu.

Warto podkreślić, że Lotny Festiwal Piwa to idea, którą tworzą ludzie z pasją. Ważnym celem wydarzenia jest wsparcie właścicieli małych rzemieślniczych browarów. Zwiększenie świadomości konsumentów, ale też stworzenie mieszkańcom miast możliwość odpoczynku, relaksu i wspólnego świętowania.

Podczas wydarzenia pojawią się piwni eksperci, którzy wytłumaczą nam jak prawidłowo degustować piwo, od czego warto zacząć przygodę z kraftem oraz opowiedzą o samej produkcji.

Miejsce, w którym warto być

  1. Oleśnicki Lotny Festiwal Piwa jest okazją na odkrycie nowych smaków, poszerzenia wiedzy na temat rzemieślniczego piwa czy muzycznych przeżyć. To i wiele więcej gwarantują organizatorzy - Craft Event oraz Piwny Klub. Warto się tam wybrać!

Gdzie: Rynek, Oleśnica

Godziny festiwalu:

Piątek - 15:00-22:00

Sobota - 12:00-22:00

Niedziela - 12:00-20:00

Możemy zdradzić, że na wydarzeniu pojawi się aż 12 browarów rzemieślniczych, a po WIĘCEJ INFORMACJI zapraszamy - TUTAJ

WSTĘP WOLNY!

 

 

 

Horoskop

licznik odwiedzin

386026
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors