Leśny trening zawodników TJ Football Academy

TJ Football Academy podsumowuje leśny trening, który zorganizowano dla młodych zawodników.

27 lipca odbyło się wydarzenie organizowany przez TJ Football Academy przy współpracy z A Nadleśnictwem Oleśnica Śląska w ramach programu "Sportowa natura". Był to pierwszy i jedyny w swoim rodzaju "leśny trening". Całe wydarzenie odbywało się na terenie Parkingu Leśnego w Sokołowicach. W Evencie wzięło udział 28 podopiecznych wraz z rodzicami. Podczas wydarzenia nasi adepci mieli okazję powiększyć wiedzę i świadomość na temat lasów, leśnictwa oraz zrównoważonej i wielofunkcyjnej gospodarki leśnej, a w szczególności korzyści zdrowotnych oraz rekreacyjnych wynikających z aktywnego korzystania z lasów. Całość zwieńczyło ognisko oraz poczęstunek.

- Program "SPORTOWA NATURA" to coś więcej. Dzięki niemu i uprzejmości partnera, czyli Lasów Państwowych, mieliśmy okazję poznać miejsca, o których istnieniu nie mieliśmy nawet pojęcia. Uważam, że nie wykorzystujemy w pełni możliwości jakie dają nam lasy, a same korzyści zdrowotne jakie daje nam przebywanie w lesie są nieocenione. Na pewno odwiedzimy las jeszcze wielokrotnie i będziemy korzystać w jego dobrodziejstw - komentuje trener i właściciel TJ Footbal Academy Tomasz Jaszczyszak.

Dzięki wydarzeniom takim jak te mieliśmy również okazję spotkać się i poznać ludzi, którzy troszczą się o lasy. Na co dzień nie mamy z nimi jednak styczności, a są to na prawdę bardzo uprzejmi i pomocni ludzie. Przy okazji dziękujemy za udostępnienie materiałów promocyjnych dla naszych podopiecznych.

Podziękowania należą się również rodzicom, za aktywny udział w całym wydarzeniu.

 

red./

źródło: TJ Football Academy/

Horoskop

licznik odwiedzin

337991

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors