Leon stracił w wypadku mamę, a Łukasz tatę – pomóżmy im wrócić do zdrowia

Fundacja Mam Moc chce pomóc chłopcom. Jeden z nich stracił mamę, a drugi tatę. Łukasz i Leon są najlepszymi przyjaciółmi. Od urodzenia wychowywali się razem, mieszkali w tym samym budynku, chodzili do jednego przedszkola i dzielili tą samą pasję.

Największą miłością chłopców jest piłka nożna, trenowali w Akademia Piłkarska Syców. W każdej wolnej chwili kopali piłkę, jeździli na mecze, zgrupowania. Trening z ulubionym trenerem to był najważniejszy priorytet Łukasza i Leona. Uwielbiali pływać więc regularnie chodzili na basen.

Niestety ich spokojne życie przerwał tragiczny wypadek samochodowy, który miał miejsce 3 czerwca koło Oleśnicy. W wyniku wypadku Leon stracił mamę, a Łukasz tatę. Chłopcy trafili do szpitala i teraz grają najważniejszy meczu w życiu, mecz o sprawność.

Nie będzie to łatwa droga, ale dzięki Twojemu wsparciu specjalistyczna rehabilitacja i leczenie będą możliwe. Zróbmy wszystko, żeby znów mogli dorastać razem i cieszyć się życiem.

Tutaj możesz wesprzeć ich powrót do sprawności. Możesz również wystawić przedmiot lub usługę na licytację, a zebrane środki trafią na zbiórkę chłopców.

Wpłat możesz dokonywać również za pomocą tradycyjnego przelewu na numer konta: 16 1020 5226 0000 6602 0635 0765. W tytule przelewu wpisz: Leon i Łukasz.

Z góry bardzo dziękujemy.

 

red./

 

Horoskop

licznik odwiedzin

313182

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors