LASchristmas w Nadleśnictwie Oleśnica, czyli doroczne warsztaty świąteczne

Warsztaty świąteczne LASchristmas już po raz drugi odbyły się w siedzibie Nadleśnictwa Oleśnica. – Jestem przekonany, że ta piękna tradycja zagości u nas na stałe – powiedział Nadleśniczy Paweł Górski, który powitał zaproszonych gości, a wśród nich starostę Sławomira Kapicę. 

Ciepła, rodzinna atmosfera sprzyjała komponowaniu autorskich ozdób świątecznych z naturalnych materiałów. Tego trudnego zadania podjęli się uczniowie SP w Międzyborzu, a także samorządowcy, przedstawiciele powiatowych inspekcji czy służb mundurowych.
Nadleśniczy przypomniał, że w zeszłym roku Nadleśnictwo Oleśnica przekazało darowiznę na stowarzyszenie Podaruj Dzieciom Szczęście z Oleśnicy, a tym roku na Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska "Formuła Dobra”. Składając wszystkim życzenia świąteczno-noworoczne, Paweł Górski zaprosił na rodzinne choinkobranie, zaplanowane na 17 grudnia, od godz. 10.00 do 14.00, w Dobroszycach/Nowicy.
Do życzeń dołączył się starosta Sławomir Kapica, który podziękował za cenną inicjatywę wprowadzającą w klimat Świąt Bożego Narodzenia.

 

źródło: Starostwo Powiatowe w Oleśnicy/